Srpen 2009

Nejhorší oblečení za rok 2008

31. srpna 2009 v 9:30 | miracle |  "MÓDA"
Časopis Daily news vybral několik garderób, které podle něj patří k tomu nejhoršímu v čem se slavné celebrity mohli na veřejnosti předvést. Souhlasíte s jejich výběrem nebo se vám něco zamlouvá a přesunuli by jste to naopak do těch lépe zvolených modelů?

For all of 2008's great style moments, there were puh-lenty of pitfalls, <i>ahem</i>, Anna Wintour, Colbie Caillet, Madonna and Co.... Check out our favorite fashion mishaps.

Earth to Anna Wintour! This isn't your best look.
I mistr tesař se někdy utne

Bai Ling, Batwoman?

Lily Allen ... dead Bambis ... 'nuff said.

Madonna channels her inner bodybuilder.

Oh Mariah... the chart-topping singer showed her, ahem, youth at the Nickeledeon Teen Choice Awards in a belly-baring outfit that should have stayed in the '90s.


Tilda Swinton celebrates the holidays months in advance.
Tilda Swinton

Moments before this photo was taken, Cher was attacked by a cat.

Will Ferrell has a Shaq Attack.

Mary-Kate Olsen's <i>somewhere</i> under this dress.

Angelina Jolie's oversized mumu tipped the world off that she was expecting.

Solange Knowles gets herself into a hairy situation.
Solange Knowles

Eva Longoria Parker ties one on at the Emmys.Hanne Gaby Odiele and Suvi Koponen by Paola Kudacki for Purple F/W 09

28. srpna 2009 v 20:56 | miracle |  "Modelky"
Jestli se bez něčeho v poslední době neobejdou photoshooty nebo dokonce módní kampaně, tak pak je to nahota. Na každém druhém shootu je vidět aspoň bradavka, častěji je toho k vidění víc.
Na fotkách tak móda slouží jen jako takový nepatrný doplněk a součastné nejžádanější modelky s tímto odhalovacím trendem nemají problém nebo jim možná ani nic jiného nezbývá, protože každý je nahraditelný, takže nějaká ostýchavá modelka nemá šanci a vždy může zaskočit jiná kolegyně, která s tim nemá problém.

A proč to tady rozmazávám, protože je toho opravdu v poslední době hodně a když jsem viděla tyhle fotky, tak ty už na mě působí, že by se možná víc hodily do jinak zaměřeného časopisu než na módu. Mě osobně se líbí provokativní fotky, ale je jich čím dál víc, už to neni tak originální, možná už i trochu mimo mísu, tak by mě zajímalo, co na tento trend říkáte vy a jestli se vám to líbí?

V září

27. srpna 2009 v 22:07 | miracle |  Covers
Zářijové vydání časopisu V přichází s ohromující speciální přílohou, která se zaměřuje na krásu ženy. Zdlouhavé portfolio Paula Rowlanda představuje okouzlující tváře - s květinami, hmyzem, ale i s krví. Konečným výsledkem jsou syrové, hypnotické a asi tisíckrát zajímavější obálky a fotky než má většina časopisů na toto září. Objevily se zde Alana Zimmer, Alla Kostromichova, Behati Prinsloo, Christina Krusem, Daiane Conterato, Darya Kurovska, Georgina Stojiljkovic, Hanne Gaby Odiele, Hannelore Knuts, Iris Strubegger, Isabeli Fontana, Meghan Collison, Mina Cvetkovic, Nataša Vojnovic, Ranya Mordanova, Rose Cordero, Suvi Koponen, Valentina Zeliaeva a Yulia Kharlapanov.Jak se to líbí vám?

v61_covers-3-copy
Suvi
v1
Mina, Daiane, Valentina
v3
Christina, Hannelore, Meghan
v61_covers-2
Iris
v21
Hanne, Alana, Rose
v61_covers-12-copy
Ranya
v5
Yulia, Darya, Natasa
v4
Behati, Isabeli, Alla
v61_covers-13-copy

Opálený nebo bledý?

26. srpna 2009 v 19:30 | miracle |  "Blog"
http://i.ehow.com/images/GlobalPhoto/Articles/4564394/39539-main_Full.jpg

Protože letošní léto bylo dost proměnlivý, co se týče počasí. Tak nebylo ani moc možností opálit se do čokoládova.

Já abych nebyla úplně podobná některým členům z Cullenovi rodiny, tak jsem chodila aspoň jednou do týdne na pár minut do solárka. Ale jen abych měla nějaký základ, protože se mi nelíbí když je vidět, že tam někdo tráví čas denně a jeho barva kůže je spíš taková oranžová a průsvitná kůže taky úplně ne.

Nedávno teda vědci potvrdili, že solárium opravdu podporuje vznik melanomů, ale to pobyt na slunci bez užití ochraných faktorů taky...

Po tomhle zjištění by jste přestali navštěvovat solárko nebo lézt na sluníčko nenamazaní?

Nebo používáte samoopalovací krém? Já to zkusila jednou, když jsem byla mladší a byla jsem pěkně oranžová, takže víckrát ne.

Nebo máte někdo zkušnost s nástřikem? Kámoška na tom byla a moc dlouho jí to nevydrželo a byla za pár dní taky oranžová.

A tohle jsem Vám našla, základní informace.

Pro okamžité "opálení" slouží speciální nástřik pokožky, který dodá tělu bronz do deseti minut.
Přírodní nástřiková látka obsahuje přírodní produkty a produkty na bázi cukrové třtiny. Má samoopalovací efekt, nelepí, má jemnou mandlovou vůni.

Výhody opalování nástřikem
  • okamžité opálení (ještě dnes na ples nebo oslavu)
  • absolutně bez zdravotních rizik
  • zaručena 100% hygiena
  • bez ztráty času
  • četnost ošetření není omezena
Za nástřik celého těla (s efektem 5-10 dnů) zaplatíte asi 500,- Kč.

Dáváte přednost opaléné kůži nebo neopálené? V dřívejších dobách se bohatí od chudých rozpoznávali tak, že chudí, kteří pracovali na polích byli značně opálení a bohatým se jejich bělostná pleť zvýrazňovala ještě světlým pudrem. To aby bylo vidět kdo kam patří.

A v dnešní době se spíš nosí opaléní, i když po úspěchu Twilight, kdo ví jak to bude dál:)

http://www.blogcdn.com/www.stylelist.com/blog/media/2009/07/megan-fox-pale-tan-425kgs070809.jpg

http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2008/02_03/2ToneGirlsWENN_468x314.jpg


Většina nejznámnějších modelek má pleť skorou průhlednou a spíš se potom upravuje pomocí různých programů.


http://cdn-write.demandstudios.com/upload//7000/400/70/4/137474.jpg

http://blog.spaboutique.ca/wp-content/uploads/istock_000007089669xsmall-300x199.jpgMoje nákupy 5

24. srpna 2009 v 21:55 | miracle |  "Blog"

Tak se po krátké době ozývám, letní nákupy jsou nafocený, ale omlouvám se za kvalitu fotek, byla to večerní rychlovka na docházející baterky, protože jsem nenašla nabíječku. Asi to ještě neni úplně vše, nějaký věci mám ještě špinavý, tak zbytek snad jindy.

Tak jak jsem psala, že mám teď skoro měsíc volno, že jsem skončila v jedné brigádě, tak dneska už jsem zas začala doučovat malá děcka anglinu, aby si před začátkem školního roku oživily nějaké vědomosti, což je taková moje celoroční brigáda, tak už zas mám co dělat, do toho mám ještě nějaký povinnosti do školy na které jsem pořádně ještě nešáhla, takže volnýho času zas moc nebude, televizi už jsem nezapla ani nepamatuji, jak moc nestíhám, jedinej relax, kterej provozuje je cvičení, tomu podléhám víc a víc.. a samozřejmě blog, ale pustit si jen tak nějakej film, to je teď pro mě docela luxus, a jak mi to chybí, sice jsem byla na tom festivalu, ale stejně, jako filmovej maniak začínám pociťovat silné abstinenční příznaky.. a jak relaxujete vy?

Nákupy jsou vesměs z obchodů jako NY a pod., jak jsem četla někde u Nat, že nemáte rádi, když chodí někdo jako figurína z těhle obchodů, tak já spíš myslim, že dost záleží na tom jaké kdo si tam zakoupí kousky a jak to zkombinuje... To je asi nejdůležitější, kdo má jakou kreativitu, na ty obchody bych to zas tak neházela. Všude jsou k nalezení špatné a dobré kousky. Ať je to nějaký z těhle obchodů nebo kousky od slavných návrhářů a nebo dokonce sekáč.

A kdyby všichni na světě měli stejný vkus, tak by to byla docela nuda, ne?

Nákupy v článku!!!

Shopping for Bazar

24. srpna 2009 v 9:35 | miracle |  "Modelky"
Ph: Terry Richardson

Terry Richardson ( na fotce) vzal Magdalenu Frackowiak nakupovat po nejznámějších newyorských obchodech, fotky vypadají skvěle. A mě napadlo, jaká z těch známějších značek je vlastně Vaše nejoblíbenější a proč? Já mám ráda Chanel, pro svoji jednoduchost, miluju jejich černobílé variace, parfémy a kabelky. A z těch cenově dostupnějších mě oslovila poslední kolekce Manga nebo Zary.


magda2

magda3

magda4

A s podobným námětem vyšly fotky do zářijového W se Sashou Pivovarovou, ta je do nákupních tašek módních firem rovnou oblečená, zatímco Magda je jen drží.

w_sept_dior2

w_sept09_armani

w_sept09_prada

w_sept09_chanel

Lara Stone jako bruneta

23. srpna 2009 v 21:39 | miracle |  Lara Stone
Málem jsem jí nepoznala, vypadá jak z jiné doby, prostě úchvatně.
img434

Tak teda...

22. srpna 2009 v 22:11 | miracle |  "Blog"
Tak přemýšlim nad novým článkem, nic extra mě nenapadá, do ničeho se mi nechce, zas mám takový blbý období ve všem, za chvilku končí prázdniny, já teda patřím k těm kterým škola začíná až na konci září,( aspoń že tak:), teď mi končí brigáda, takže bych si měla užívat, ale ještě žádný pořádný plány nemám. Přes léto jsem furt pracovala, a když už jsem nepracovala, tak jsem spíš s kamarádama podnikala kratší výlety po Čechách. Zítra mě čeká výlet s rodinkou do Čimelic na výstavu, spíš bych se potřebovala prospat, teď to bylo všechno náročný a i dost blbých dnů bylo, ale už jsem to slíbila, aby si mě taky po delší době užili.

Včera jsem měla před cvičením čas, tak jsem se šla podívat na Andělu po obchodech na podzimní kolekce a vesměs nadšená, ta minulá víc v podobě hippie stylu mě nějak extra neoslovila, ale ta další v rock stylu, to už je jiná... Potom co jsem se na pohled nabažila nových kousků,vybrala adepty na další nákup, jsem si dala kafčo, uvalila se před H&M do křesel, popíjela kávu, do uší se mi dral řev malých dětiček na autíčkách( kdo to tam zná, tak ví, jak to tam vypadá:), ale hlavně sledovala lidi, jak choděj do obchodů a zas ven bez nákupních tašek..no jo, letní slevy už jsou skoro všude u konce, ovládl to podzim, tak všichni chodí jen očumovat, já jsem teda úplně stejná:)

Já nevim, jak vy, ale já jsem hroznej pozorovatel, někam si dřepnu a stačí mi pro zábavu koukat jen na lidi, jak se oblíkaj, jak se chovaj, jak v určitých situacích jednaj.

No ale nechci Vás zatěžovat svýma kecama, tak půjdu raděj spát, abych byla ráno čilá a komunikativní, což mi teď dělá problém:) Třeba mě políbí múza a napadne mě námět na článek nebo se aspoń donutim nabít baterky do foťáku, abych Vám sem dala letní slevové úlovky, protože to Vás určitě zajímá nejvíc.

Jo a díky za návštěvnost i v takhle letních měsících, kdy má většina lidí lepší věci na práci než jen být na netu.

A vzkaz pro ty, co nemají blogy a chodí sem: Někdy se taky můžete ozvat ať je o Vás slyšet :), i když já když jsem ještě svůj blog neměla, tak jsem taky moc nekomentovala a to jsem chodila na dost blogů.

A vzkaz pro ty, co blog maj: Vědi o tom, že máte blog Vaši rodiče, sourozenci nebo kamarádi?
O mém ne a zatim mi to tak vyhovuje. Aspoń teda nevim o nikom kdo by mi na něj přišel:)


Mango z přehlídkových mol

22. srpna 2009 v 14:24 | miracle |  "MÓDA"
pasarela_1

Na sezónu podzim/zima MANGO představuje ženu s je ještě větší mocí a s jasným odkazem na 80 léta . Ramena jsou zdůrazněny v obleku, bundách i na svrchním oblečení, zatímco silueta zůstává úzká . Skinny kalhoty, legíny a sukně jsou klíčovými body nadcházející sezóny.

Dalším důležitým odkazem jsou kůže a především oděvy, které jsou zdobeny zvířecí potisky. Černé a šedé barvy jsou patrné na každém kousku oblečení, doplňeny modrou a kaštanovou.
Díky kombinaci všech těchto prvků vznikla nápaditá kolekce, která působí sexy, je luxusní a přitom cenově dostupná.

pasarela_2

pasarela_3
pasarela_4

pasarela_5


pasarela_6

Meet me at the ZOO

19. srpna 2009 v 21:30 | miracle |  "Modelky"

Meet Me at the Zoo

Určitě mrkněte na odkaz těhle umělců, všem jim je kolem 20 let a jejich práci stojí za to vidět, už teď jsou označováni za novou vlnu v módní branži.

Photography by Zoey Grossman | Styling by Brett Bailey
Makeup by Samuel Paul | Hair by Tony Vin
Model Abby Brothers
Meet Me at the Zoo
Meet Me at the Zoo
Meet Me at the Zoo
Meet Me at the Zoo
Meet Me at the Zoo
Meet Me at the Zoo
Meet Me at the Zoo
Meet Me at the Zoo
Meet Me at the Zoo
Meet Me at the Zoo
Meet Me at the Zoo
Meet Me at the Zoo

Mladí a neklidní

18. srpna 2009 v 10:30 | miracle |  "CELEBRITY"
Místo toho aby si jako ostatní v jejich věku a hráli někde v ústraní na pískovišti, tak plní stránky časopisů aniž by o to možná stáli,
jsou obletovaní, žádaní a ještě z toho všeho ruchu kolem nemají pořádně rozum.
O kom je řeč? O dětech slavných, kteří sotva se narodily, tak se staly mediálně známými tvářemi. Nikdy nezažijou normální dětství a každý jejich pohyb je už od prvních krůčků zdokumentován.

Tyhle děti jsou pod drobnohledem mediálního světa, který je dřív nebo později pravděpodobně taky semele, možná se povezou na popularitě svých známých rodičů nebo je budou chtít trumfnout a nebo je tenhle mediální humbuk vrhne do spárů stinné stránky šoubyznysu, kterou už zakusilo bezpočet dětí, kteří jen dojely na to, že jsou dětmi slavných rodičů.

Jak se říká, rodiče a jméno si nevybereme.

Chtěli bys jste si takový život taky zkusit nebo co si o tom myslíte? Mají to v životě jednodušší než "rádoby normální'' děti?

A která dítka myslíte, že budou mít šanci uspět, i když na takovýhle dohady je asi ještě brzy.

Gwen Stefani: P.F. Changs Bistro With Her Boys
Kingston a Zuma

Michelle Williams: Blue Marble Madness
Matilda

Jessica Alba & Honor Warren Pair Purple
Honor

Violet Affleck

Shiloh a Zahara

Pax a Maddox

Madonna & Kabbalah Kids Celebrate Fourth of July

Apple a Moses

Malia a Sasha

Kate Moss Shops with Daughter Lila
Lila


Suri

Fresh Film Fest

16. srpna 2009 v 19:16 | miracle |  "Blog"
hola chicas y chicos,

omlouvám se za absenci na blogu, ale byla jsem na Fresh film festu v Karlových Varech, jestli jste o tom něco slyšeli?
Fresh Film Fest je filmový festival s mezinárodní soutěží a zaměřením na díla debutujících umělců.
Viděla jsem za tu dobu asi 50 krátkometrážních filmů, pak nějaké celovečeráky, někteří autoři jsou fakt talentovaní, některá díla mi toho moc neřikala, hlavně nejsem ten typ, co umí poznat, že v tom a tom filmu byla dobře nasvícená kamera a podobně, to fakt ne, buď mě ten film něčim dostane nebo ne. A hlavně tu roli těm hercům musim věřit.
Ale určitě tam toho bylo k vidění dost, program za pár korun pro studenty opravdu nabitej a známé osobnosti jste tam taky mohli potkat, takže jsem ráda, že jsem se mohla zúčatnit.

Určitě by se Vám tam líbilo, všude plno mladých talentovaných lidí, kteří mají styl, kdyby mi to nebylo blbý, tak bych je fotila:),a nebyli to jen cizinci, ale i dost čechů, takže paráda. Kluci tam bez problémů nosili klobouky, nápaditá trička a přes ně trendy sako a úzké džíny u holek byly nejčastější dlouhá volná trička, košile a k tomu legíny nebo úzké roury a z bot kecky a a conversky.
Prostě jak mi řekla kámoška, byla jsem mezi svýma:) Pak taky hodně šátky a bacha vrací se síťovka, kterou tam nosili jak kluci tak holky.


Jedna fotka ze stránek festivalu na některé z akcí.

Plakát z akce.


A jak si užíváte vy léta? Já teda převážně pracuju na brigádě a spíš podnikám tyhle krátkodobější výlety po čechách, takže jsem navštívila festival Český hrady, byla v Brně ve vile Tugenhalt, nějakých výstavách a navštívila Entropu v Praze, v muzeu moderních umění, a tak podobně.

Tváře Mango - podzim/zima

12. srpna 2009 v 22:32 | miracle |  Kampaně
Vedle Scarlett Johansson, která byla nedávno zvolena jako hlavní tvář značky, a nahradila tak těhotnou Penelope Cruz, MANGO přizvalo ke spolupráci na prezentaci další hvězdy, Daisy Lowe, o které už jsem se zmińovala v předešlém článku, dále je to američanka Leigh Lezark a Riley Keough a francouzská modelka Marie-Ange Casta. Focením byli pověřeni Mariano Vivanco, Txema Yeste a duo složené z Bela Adler a Salvador Fresneda.

A kdo je vaše favoritka?

Making of, Scarlett Johansson
Scarlett

Daisy Lowe
Daisy Lowe - je 20 letá anglická modelka, která se mimo jiné objevila i v kampani Topshop, často bývá spojována se setrami Geldolf.

Riley Keough

Riley Keough, 19 letá dcera zpěváčky Lisy Marie Presley, svou modelingovou kariéru začala budovat už ve 12 letech, objevila se například v kampaních Miss Dior, Tommy Hilfigera dalších, ale přesto její jméno není tak známé. Trochu mi připomíná Isabel Lucas.


Leigh Lezark
Leigh Lezark, se narodila v New Jersey, žije v New Yorku. A je známou DJ.


Marie Ange Casta
Marie-Ange Casta, začíná svoji kariéru právě u MANGA. Je to sestra známé Laetitia Casta.

Jak nosit flitry

12. srpna 2009 v 7:30 | miracle |  Inspirace
Filtry a vše co se třpytí opět zažívají velký návrat, takže pokud chcete být nepřehlédnutelní, tak určitě oživte svůj šatník něčím nápaditějším a samozřejmě, co nejvíc blýskavým. Hlavně aby vaše nové oblečení evokovalo dostatečně třpytivý jev. Třpytky už nejsou jen dominantí výzdobou na koktejl-party oblečení nebo určené jen na diskotéky, letos můžete mít flitry úplně všude a vzít si je prakticky kamkoli. Tak proč si nepořídit do chladnějšího podzimního počasí sukně, šaty nebo nějaký blazer s něčím podobným, co určitě prozáří na podzim vaše šedivé dny.
A proč vlastně čekat až na podzim, v létě se můžete blýsknout taky.


Still Loitering

Nová kampaň Gucci

11. srpna 2009 v 15:30 | miracle |  Kampaně

Mango - podzim/ zima Daisy Lowe

10. srpna 2009 v 20:10 | miracle |  Kampaně
Hlavní tváří Manga se pro další sezónu stala Scarlett Johansson, kterou si tvůrci vyhlédli ve filmu Vicky Cristina Barcelona, který se odehrával ve Španělsku, a který jí ve Španělsku více zpopularizoval. Tentokrát se objevily fotky s další novou tváří Manga Daisy Lowe. To oblečení se mi líbí moc.


Pixie Geldof v anglické Vogue

9. srpna 2009 v 20:41 | miracle |  "CELEBRITY"
Tato mladá dáma, je dcerou rockové star Boba Geldofa a sama se snaží uspět jako zpěvačka, je také jednou z těch koho v Anglii považují za ikonu a tak není divu, že si jí anglický Vogue vybral do nejnovějšího čísla pro nafocení editorialu na kterém chtěli ukázat jaký styl teď v Anglii nejvíce frčí.
Pixie se tedy více daří prosazovat v módním světě než hudební branži.

BTW: A co vy řikáte na tenhle rock style? Líbí se Vám to? Já se v tom docela našla a v týdnu jsem si koupila nějkaký ocvočkovaný věci, jako pásek(dost podobnej jako má Pixie na té první fotce) a šaty, takže brzy sem asi zas hodim své nákupy.Nejpřitažlivější muž - Glamour

7. srpna 2009 v 23:30 | miracle |  "CELEBRITY"
Televize i časopisy se předhánějí v nejrůznějších žebříčcích krásy, někdy své kandidáty vybírají sami, někdy o nich hlasují čtenáři nebo diváci. Teď se objevil nejnovější žebříček nejpřitažlivějších mužů světa sestavený časopisem Glamour a na jeho pomyslném vrcholu se nemohl objevit nikdo jiný než nejžádanější a nejpronásledovanější muž součastnosti Robert Pattinson, další pozice patří Johnymu Deppovi, po kterém Rob převzal lońské vítězství a třetím mužem je
Hugh Jackman, který v nedávné době vyhrál nejpřitažlivějšího muže podle americké televize E!
Robert Pattinson vyhrál v anketě časopisu Glamour o nejhezčího muže světa.

Robert Pattinson vyhrál v anketě časopisu Glamour o nejhezčího muže světa.

Johnny Depp se v anketě umístil na 2. místě.
Johnny Depp na 2. místě.

Hugh Jackman vyhrál anketu o nejhezčího muže planety, hraje báječně v Austrálii - pro úlohu moderátora Oscarů je jako stvořený.
Hugh Jackman na 3. místě.

Deset nejpřitažlivějších mužů světa podle magazínu Glamour
1. Robert Pattinson
2. Johnny Depp
3. Hugh Jackman
4. David Beckham
5. Brad Pitt
6. Zac Efron
7. George Clooney
8. Chace Crawford
9. Justin Timberlake
10. Colin Firth

Zdroj: novinky.cz

A kdo je vašim favoritem číslo 1? Ať už se jedná o zahraniční celebritu nebo českou, sportovce, muzikanty atd.

Mě ani tak neoslní vyložení krasavci, ale spíš typově zajímavý chlapci a chlapi s velkou dávkou charismatu.

Moji favorité:

Colin Farrell

Clive Owen
,http://kellielakin.com/wp-content/uploads/2006/11/clive_owen.jpg


edward norton
Edward Norton 1


Shia LaBeouf
fveamx

Ryan Gosling
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Gaspard Ulliel
Celebrities - Gaspard Ulliel

Guillaume Canet

A mánie zvaná Robert Pattinson mě taky zasáhla, to se přiznávám. Zajímavej kluk to je:)


Jak se oblékají slavné mámy a jejich děcka

6. srpna 2009 v 19:45 | miracle |  Inspirace
Jsou slavné, jsou žádané a přesto všechno je u nich na prvním místě rodina, takže to jak se oblékají ve volném čase přesouvají někdy až na druhou kolej.

Jakej maminkovskej styl vás oslovil nejvíce ? Nebo i která jiná celebrita s dětmi má podle vás nejlepší styl?
What They Wear

Georgia May Jagger - Vogue Paris

5. srpna 2009 v 21:39 | miracle |  "Modelky"
Protože Lara Stone je jednou z nejžádanějších modelek součastnosti a zákazek má víc než může stíhat, tak byl pro módní svět objeven její klon, který Laru dokáže zdatně zastoupit a určitě vyjde módní tvůrce i levněji.

Podobný trend, kdy nějaká modelka nastolí nový trend tu byl v době, kdy největší slávu zažívala modelka Gemma Ward, a tak se podle její panenkovské tvářičky začaly hledat jí podobné. Módní svět tak nalezl Sashu Pivovarovou, Jessiku Stam, Lily Donaldson a jim podobné.

Co si o takovýhle praktikách myslíte vy? Já má osobně ráda , když je někdo něčim zajímavej a neokoukanej, ale ne když jsou modelky stylizované do jedný. A to nemyslim jen v modelingu.

Georgia by Patrick Demarchelier for Vogue Paris
page_one-1
Georgia by Mario Sorrenti