Červen 2009

Isabel Lucas- nová ikona?

30. června 2009 v 10:30 | miracle |  Isabel LucasChcete - li se stát přes noc obdivovanou a žádanou herečkou, o které sní skoro každý muž a některé ženy se snaží svému idolu alespoň trochu podobat, pak kontaktujte režiséra Michaela Baye. Ten před dvěma lety takřka přes noc stvořil Megan Fox, když ji obsadil do scifi filmu Transformers, kde tvořila pěkný doplněk po boku Shiy LaBeoufa a nyní, o pár let později to je Isabel Lucas, která se v pokračování kasovního trháku objevila letos. Michael Bay je znám tím, že si herečky nevybírá ani tak na základě jejich talentu, ale hlavně aby dotyčné slečny měly dostatek sexappealu, dokonalé tělo a pěknou tvářičku. To je dostačující ingredience k tomu, aby tyto dámy přitáhly před plátna kin a později obrazovek davy chtících pozorovatelů. A jeho strategie se mu úspěšně daří, jen za první den promítání film ve světě vydělal přes 60 milionů dolarů, čímž vytvořil rekord v prodejnosti.
A nyní pár řádek o nové ,, americké senzaci ", jak o ní některé zahraniční noviny píší.
Tato australská herečka se narodila se 29. ledna 1985 a její snad nejznámější rolí je Tasha Andrews v australském televizním seriálu. Jedná se o mýdlovou operu HOme and Away (2003-2006).
Ale Lucas to bylo málo, tak se rozhodla rozjet svoji kariéru tak, že se na začátku roku 2008 přestěhovala do Los Angeles a od té doby se objevila v řadě filmových a televizních projektů, včetně Transformers: Revenge z Fallen, které jí z hvězdičky mýdlových oper vyšouply mezi nejžádanější nové tváře Holywoodu a na titulky mnoha časopisů. Tak uvidíme jak se Isabel bude dařit dál. Každopádně zajímavá mi přijde dost a dokonce se mi asi víc líbí nenalíčená.


Isabel Lucas: Magnificent In Miami

Na premiéře Transformers s Megan Fox

Marion Cotillard _ Madame a PUBLIC ENEMIES

29. června 2009 v 17:30 | miracle |  "FILMY a SERIÁLY"
Francouzské herečky a herci patří k mým oblíbeným, hlavně jsem fanynkou Marion, Evy Green, Clemence Poesy a Audrey T., mám taky celkem ráda. A z chlapů zbožňuju Gasparda Ulliela
(Paříži, miluji tě, Příliš dlouhé zásnuby) a Guillaume Caneta, bývalý manžel Diany Kruger a nynější přítel právě Marion ( Pláž, nedávno dotočil S Keirou K. Last Night). U Marion jsem zvědavá na její poslední film Public enemies (Veřejní nepřátelé), kde si zahrála po boku Johnyho Deppa, a který se do českých kin dostane na začátku prázdnin. Její šarm a styl mě uchvátil v několika filmech a hereckým výkonem odzbrojila v Edith Piaf.

nejnovější titulka s Marion

Z premiéry v Londýně
Marion Cotillard: Best Mullet Ever

http://blogues.cyberpresse.ca/moncinema/lussier/wp-content/uploads/2009/06/public-enemies-affiche.jpg

PUBLIC ENEMIES

Přestože se tenhle příběh odehrál před bezmála osmdesáti lety, je až nebezpečně
aktuální. Vypráví o muži, který měl obrovské sympatie veřejnosti, navzdory tomu, že páchal ty největší zločiny. Podle státních institucí vykrádal banky. Podle lidí trestal ty, kdo zavinili hospodářskou krizi.
John Dillinger má v Americe podobnou pověst jako Václav Babinský u nás. Jeho život a dílo byly tak neuvěřitelné, že se staly živnou půdou pro spousty mýtů, které se na ně nabalily tak pevně, že pravdu od fikce už těžko někdo rozezná. Režisér Michael Mann (Nelítostný souboj, Miami Vice) se naštěstí místo hledání pravdy v kupce polopravd a legend soustředil na natočení drsného a živočišného kriminálního thrilleru svým specifickým rukopisem, který charakterizuje pečlivé budování postav a postupná gradace příběhu, který obvykle končívá v působivě natočeném dešti kulek. Michael Mann má ve zvyku pracovat s těmi nejlepšími, a proto si do role Johna Dillingera vybral asi nejpopulárnějšího herce současnosti Johnnyho Deppa, jeho životní lásku
obsadil držitelkou Oscara Marion Cotillard (Edith Piaf) a postavu Dillingerovy nemesis, agenta FBI Melvina Purvise hraje tvář z největších kasovních trháků poslední doby Christian Bale (Temný rytíř, Terminátor 4).

Veřejní nepřátelé jsou atraktivní i množstvím rovin, mezi kterými se jejich příběh pohybuje. Úspěšné tažení Dillingerovy bandy americkými bankami a postupně se utahující policejní smyčka na hrdlech jejích členů sice dominuje, ale vedle toho sledujete i Dillingerův intimní příběh, který je skoro stejně zajímavý jako jeho zločinecké eskapády, nebo válku o veřejné mínění, již lupič úspěšně svádí s etablující se FBI, která chce na jeho dopadení postavit smysl své existence.

V přepadených bankách se choval jako jeho oblíbení filmoví hrdinové. K cizím penězům se navíc obvykle nedostával hrubým násilím, ale díky originálním nápadům realizovaným s neobvyklou drzostí. Z policejních pastí unikal zázrakem, a když už sklaply, nepředstavovaly pro něj problém ani mříže vězeňské cely. (oficiální text distributora)

TRAILER
Charlie Straight - Platonic Johny

28. června 2009 v 16:23 | miracle |  "MUSIC"
Charlie Straight

Tato třinecká kapela měla křest své první desky s názvem She is a good swimmer teprve 17.6.2009 a teď už je jasné, že se zrodila nová hvězda na hudebním nebi s obrovským potenciálem. Kapela, která vznikla v srpnu v roce 2006 začala desku připravovat už před dvěma lety, ale protože ji chtěla mít pěkně vypilovanou, tak si s jejím uvedením dávali na čas.
A opravdu bylo lepší si počkat, jejich písně jsou hravé a v českých hudebních vodách určitě nezaniknou, naopak je patrné, že o klukách z této kapely budete slýchat častěji a častěji.

Zajímavostí je, že jejich zpěvák, který je taky čech, nedává rozhovory v češtině a komunikuje výhradně v angličtině (což mi přijde trochu ujetý, když komunikujou s českýma médiama a hrajou i pro český publikum:), i videa, která si kapela sama natáčí jako takové video spoty o sobě jsou většinou v angličtině a jen občas jsou dvojjazyčně, je vidět, že cílová skupina této kapely není jen zaměřena na českej trh, ale pánové už se vidí někde daleko za horama. Proč ne, předpoklady k tomu maj.

A na ukázku jejich nový klip Platonic Johny, další ukázky z koncertů najdete na youtube.com, na myspace.com/charliestraight nebo na oficiálních stránkách kapely charliestraight.com.

kampaň DSquared podzim/zima 2009

28. června 2009 v 13:30 | miracle |  Kampaně
ČIM VÍC JSEM LARU DŘÍV NEMUSELA, TIM VÍC MĚ TEĎ JEJÍ KAMPANĚ A EDITORIALY BAVÍ.
A když jsem viděla tuhle kampań, tak jsem užasla a musela vám ji sem dát. Je tak dráždivá a v kombinaci s černobílejma fotkama, luxusní.
dl-32

Hubnutí a celebrity

27. června 2009 v 15:00 | miracle |  "CELEBRITY"
Udržet se na hereckém výsluní chce hodně štěstí, talent, krásný obličej a samozřejmě dokonalou postavu. A hvězdy se snaží všemožnym způsobem, aby je z jejich pomyslného trůnu někdo nesesadil.
<div>Think of the pressure you may feel to look a certain way, and then multiply it hundreds, maybe thousands of times. It's no wonder that celebrities, perhaps even more than the rest of us, can't control their weight.</div><div>Tori Spelling, from left to right, in 1992, 2001, 2005, 2008, 2009, 2009</div> The former '90210' star isn't afraid to speak out about the stick-thin standards of Hollywood. While many starlets pretend they're naturally thin, the mother of two recently told Usmagazine.com that she definitely feels the 'pressure' to always 'look good.' <br><br>Above, far right, May 7, 2009, Tori was spotted dining at Mr. Chow in Beverly Hills, Cali. The actress shed the excess baby weight gained during her second pregnancy, but has lately been scrutinized as to whether she's gone too far in her dieting.

Představitelka Sabriny po dětech značně přibrala, ale už se dává opět do kupy.
She may be a former teenage witch, but it took more than magic for Melissa Joan Hart to drop 42 pounds, as trumpeted on the cover of People magazine's May 29, 2009 issue. <br/ ><br /> After feeling

Scarlett také v posledním roce čelila narážkám, že se značně zakulatila. Vždy svoji plnější postavu hodně bránila, ale kvůli mladším kolegyním, které by mohly nahradit její místo se svěřila do péče osobní trenérky Gwyneth Paltrow (s kterou natáčela pokračování Iron mana) a Madony - Tracy Anderson, která jí pomohla získat její sexy tělo zpět. A Scarlett se podařilo zhubnout téměř 10 kilogramů.
V letech 2004, 2007,2008 a nyní.
<b>Scarlett Johansson in 2004, 2007, 2008, 2009</b> <br><br> Scarlett Johansson is setting the record straight about her alleged

Postava Lindsay se každou chvíli mění, na posledních fotkách je hodně vyzáblá.
<b>Lindsay Lohan in 2004, 2006, 2007, 2008, 2009</b> Lindsay Lohan shocked fans recently after showing off rail-thin arms and a protruding rib cage, far right, during a shopping trip with her sister. <br><br> Lohan's teeny frame is reminiscent of the diminutive figure she had in 2005 - just before the starlet admitted she had

Kate v letech 1998 a 2008. Kate vždycky čelila narážkám, že na šoubyznys je moc tlustá a měla by zhubnout, jestli chce dostávat role hlavní. Kate na sobě hodně zamakala a nyní vypadá úplně báječně. Tajemství jejího hubnutí je pilates, které cvičí každý den aspoň půl hodiny.
<div><b>Kate Winslet in 1998 and 2008.</b></div>At 33, Kate Winslet has looked so stunning on the red carpet this awards season that's it's hard to believe she was once considered one of Hollywood's curviest stars during her 'Titanic' days. But her toned physique isn't due to diet elixirs or impossible to maintain exercise regimes. While she has credited a Pilates workout video and flattering gowns by the likes of designer Narciso Rodriguez for her current form, she thinks easing up on herself has played a role too. 'At a certain point, when you achieve a lot of your goals and you can be proud of your work, you start to relax more about who you are,' she has said. 'That includes your appearance and self-image - I don't think I look too bad for a mother of two.'

A co vy? Udržujete si postavu dietou nebo nějakym cvičenim? Kdyžtak pište svoje tipy, budu ráda. Já sama cvičim někdy pilates, snažim se jednou týdně chodit cvičit do fitnes centra a dost jezdim na rotopedu. Jím celkem pravidelně, ale můj metabolismus je hrozně pomalej, takže by to chtělo přidat asi ještě víc pohybu, abych byla relativně spokojená.

Jak nosit květiny

26. června 2009 v 22:47 | miracle |  Inspirace
Trendy se mění každou chvilku a postupně se vyvíjejí, je lepší někdy investovat do pár kvalitních kousků, než mít plné skříně nevyužitých věcí. A do čeho to letos vlastně investovat. Určitě do pánského saka, mini kabelky, kabelky ala chanel s řetízkem, gladiátorek, volného trička, dlouhé košile, punčocháčů nebo legín (nejlíp se zvířecím motivem) a určitě by se ve vašem šatníku měla objevit nějaká kytkovaná sukně nebo šaty.

A pro inspiraci pár modelů.

How They Wear

Kdo si dá kolu?

25. června 2009 v 0:50 | miracle |  Zaujalo mě
Držací servírka Anna de Rijk.

http://i.models.com/feed/i/2009/06/dl-3-copy.jpg

Nějaké nové kampaně na podzim a zimu 2009

25. června 2009 v 0:35 | miracle |  KampaněMarc Jacobs F/W 09

S Evou Mendes

Jen růžová to může být..tydytydyyy

24. června 2009 v 0:35 | miracle |  Zaujalo mě
Takhle to vypadá na modelkách.
6

A takhle v normálnim nošení. No já nevim, ale na mě to stejně působí jak pink Yeti. Líbí se vám to?

Celebrity photos, fashion, trends and style on VOGUE.COM 2009

Coco Rocha - Wish June

23. června 2009 v 23:00 | miracle |  "Modelky"
Tady je ještě na zrz, ale na nedávné akci už zas měla zpět svojí hnědou barvu.


Moje nákupy 3

22. června 2009 v 15:50 | miracle |  "Blog"
Tak jste docela psaly ať sem dám své nákupy. Tak tady je máte. V poslední době jsem si spíš kupovala elegantnější věci, tak jsem zas chtěla omladit svůj šatník, tak proto trička s potiskem.


Módní značka a její výslovnost

21. června 2009 v 11:00 | miracle |  "MÓDA"
Takže našla jsem vám takovou pomůcku, jak vyslovovat správně jména slavných návrhářů a jejich výrobků. Většinou jsou to francouzské výrazy, bylo mi řečeno, že tam jsou trochu chyby, ale já francouzsky neumim, tak jsem nic neupravovala, ( tak kdyby se někomu kdo francouzsky umí, chtělo to poupravit, tak budu ráda) i tak si myslim, že to je docela dobrá pomůcka, tak se učte až pak někdy půjdete nakupovat něco od své oblíbené značky, i když myslim, že většina prodavaček to taky nebude vyslovovat správně, nechci je tim nějak podceňovat, ale myslim, že hodně z nás ty slova doteď vyslovovalo špatně :)

Aktualizace a úpravy 23.6.

dodatek pro Lucu: Louis Vuitton ...luj viton nebo vitn, poslouchala jsem jednu přehlídku a každá celebrita to řekla trošku jinak:), ale viton tam zaznívalo častěji

na radu Lost in the supermarket (modelfan) sem dávám Vogue, francouzsky se to má správně vyslovovat vog. Díky za pomoc

Moc děkuju pparis za pomoc při úpravě těch výslovností!!!
Jestli najdete ještě nějaký chyby, tak pište. Díky

Módní značka / produktVýslovnost
Aliagealjáž
Amarigeamariž
Anais Anaisane ane
Aramisaramis
Armaniarmány
Arpegearpež
Asjaázja
Azzaroadzaro
Bal à Versaillesbalaversaj
Beautifulbjútyfl
Bellodgiabelodža
Benettonbeneton
Boucheronbušron
Britney Spearsbritny spírs
Bvlgaribulgari
Byzancebizáns
Cabochardkabošár
Cabotinekabotyn
Cacharelkašarel
Calandrekalandr
Calechekaleš
Calvin Kleinkelvin klain
Carolina Herrerakarolyna herera
Caronkaron
Caron Classicskaron klesiks
Cartierkartié
Carvenkarva
Casmirkasmír
Cerrutiseruti
Cindy Crawfordsindy króford
Cinnabarsinabar
CK onesíkej van
Clarinsklarins
Cliniqueklinik
Cocokoko
Cotykoty
Cristallekristal
Danadeina
David Beckhamdeivid bekhem
Davidoffdavidof
Deci Deladesi dela
Deliciousdylišs
Diamonds & Emeraldsdajmondz end emeraldz
Diamonds & Rubiesdajmondz end rubíz
Diamonds & Sapphiresdajmondz end safírz
Dieseldízl
Diordior
Diorelladiorela
Dioressencedioresans
Diorissimodiorisimo
Divadýva
Dolce & Gabbanadolče gabána
Donna Karandona karan
Donna Trussardidona trusardy
Duendeduendé
Dunedyn
Dunhilldanhil
Edeneden
Elizabeth Ardenelizabet arden
Elysiumilízium
Emanuel Ungaroemanuel ungáro
Escadaeskáda
Espaceespas
Estéeesté
Estee Lauderesté lódr
Eternityiternyty
Feminité du Boisfeminité dy bua
Femmefam
Fendifendy
Ferrariferari
Ferrefere
Fidjifidži
Firstférst
Fleur d´Interditflérdanterdy
Fleur de Rocailleflerdrokaj
Florisfloris
Gale Haymangejl heimen
Giorgio Armanidžordžo armany
Gianfranco Ferredžanfranko fere
Gianny Versacedžany versáče
Giodžo
Giorgio Beverly Hillsdžordžo bevrly hilz
Givenchyživánši
Gresgre
Gucciguči
Guerlaingerlén
Guy Larochegy laroš
Havana Pour Elleavana purel
Hermésermé
Hugo Bosshugo boss
Chamadešamad
Champagnešampaň
Chanelšanel
Chloékloe
Chopardšopár
Christian Diorkristian dior
Icebergaisberg
Infiniinfini
Issey Miyakeisé mijaké
Jesus Del Pozochesus del pozo
Jacomodžakomo
Jaipurdžaipur
Jardins de Bagatelležarden dbagatel
Je Reviensž revien
Jean Desprezžán depre
Jean Patoužán patu
Jean-Charles Brosseaužán šárl broso
Jean-Paul Gaultieržán pól goltié
Jennifer Lopezdženifr lopez
Jickyžiky
Jil Sanderdžil sandr
Joopjop
Joop! Femmejop fam
Joyžua
Karl Lagerfeldkárl lágrfeld
Kenzokenzo
Knowingnouing
L´Aimantleman
L´Air du Tempslér dy tam
L´Eau D´Isseylo dysé
L´Heure Bleuelér ble
Lacostelacost
Lancomelankom
Lanvinlaván
Lanvin Parislaván pari
Lauralora
Laura Biagiottilora biadžoty
Liz Claiborneliz kleibor
Lolita Lempicka
Louis Vuitton
lolita lempicka
luj viton
Louloululu
Luciano Sopranilučáno sopráni
Ma Griffemagrif
Madame Rochasmadam roša
Magie Noiremaži nuar
Majamacha
MaxMaramaxmara
Miss Arpelsmis arpel
Miss Diormis dior
Mitsoukomitsuko
Mon Parfummon parfum
Moschinomoskíno
Narcissenarsis
Narcisse Noirnarsis nuar
Nikos Parfumsnikos parfum
Nina Riccinina riči
Nuit de Noëlnyi d noel
Obsessionobsešn
Ombre Roseombr róz
Opiumopium
Oscar de la Rentaoskar dela renta
Paco Rabannepako raban
Paloma Picassopaloma pikaso
Pantherepanter
Parfum D´Etéparfum dete
Parfum Sacréparfum sakre
Parispari
Paris Hiltonparis hiltn
Pierre Balmainpier balme
Pleasurespležrs
Poêmepoem
Poisonpuazo
Private Collectionprajvit kolekšn
Ralph Laurenralf lorán
Redred
Red Doorred dór
Rive Gaucherív goš
Rochasroša
Romeo Gigliromeo žili
Safarisafari
Salvador Dalisalvador dalí
Salvatore Feraggamosalvatóre feragámo
Samsarasansara
Sculptureskylptyr
Sensosenzo
Shalimaršalimár
Shiseidošisejdo
Soir de Parissuar d pari
Sublimesyblim
Tabutabu
Tea Rosetý rouz
Tendre Poisontándr puazo
Thierry Muglertiéry mygle
Tocadetokad
Tommy Hilfigertomy hilfiger
Torrentetorente
Trésortrezor
True Lovetrú láv
Trussarditrusardy
Tuscany per Donnatoskany per dona
Tweedtvíd
Un Air de Samsaraonér d sansara
Ungaroungáro
Ungaro D´Ungaroungáro dungáro
Valentinovalentino
Van Cleefvan klef
Van Cleef & Arpelsvan klef arpel
Vanderbiltvanderbilt
Veneziavenécja
Vent Vertva vér
Versaceversáče
Versus Donnaversus dona
Vivid
Vogue
vivid
vog
Voluptévolypté
White Diamondsvajt dajmondz
White Linenvajt linen
Wingswingz
Worthvórs
Yí
Yardleyjádly
Youth Dewjús djú
Ysatisisátis
Yves Saint Laurentív sen lorán


zdroj: moda.cz

Podzimní nadílka seriálů

21. června 2009 v 10:35 | miracle |  "FILMY a SERIÁLY"
Televize CW si na podzim připravila spustu nových seriálů. O The beautiful life jsem tu už psala, nyní vám sem dávám ochutnávku dalších seriálů.

Dřív jsem někde četla, že se přemýšlí o pokračování Melrose place, po úspěšném uvedení 90210, které mělo premiéru před rokem, ale moc jsem tomu nevěnovala pozornost, tak jsem se teď divila, že seriál už se točí a brzy se objeví na amerických obrazovkách.
Jednu z hlavních rolí si střihne Ashley Simpson.

Po úspěchu ságy Twilight není divu, že televize sáhla po podobném tématu, tak uvidíme, jestli se dočká taky tak vřelého přijetí jako film.


Další novinkou je Blonde CHARITA mafie, jedná se o dokumentární-sérii ( bude se jednat pravděpodobně o jakousi reality tv) o životě ve Washingtonu, DC nejvlivnějším 20 dívek z Alphy. Premiéra se chystá na 6.7.2009. Tak tohle vypadá opravdu zajímavě.

Blonde Charity Mafia
O tomhle seriálu jsem toho ještě moc nezjistila.

A co vy koukáte se na seriály? Já sleduju How I met your mother, pak mám ráda Přátele, Gilmorovy děvčata, jinak seriály už moc nesleduju. V televizi jen občas koukám na Odložené případy, Chirurgy nebo House. Viděla jsem první sérii GOSSIPEK, ta druhá už mě tolik nechytla. Ale asi se k ní ještě vrátim. Když jsem byla mladší, tak jsem sledovala seriály jako Beverly, Merlose, Pobřezní hlídka, Modelky s.r.o., pak Dawsnův svět a občas Veroniku Mars, ale to asi všichni, teď už je těch seriálu tolik, že bych asi ani něvěděla co.

The Beautiful life - trailer

21. června 2009 v 0:23 | miracle |  "FILMY a SERIÁLY"
Tak už se objevil první trailer. A seriál ještě před uvedením má tisíce fanoušků na internetu.
Podle prvních fotek a traileru si myslim, že se to tomu opravdovému modelkovskému životu nepodobá. Tak je to jen seriál na pozadí jakéhosi modelingu, vrcholového rozhodně ne. Takže se to musí brát trochu s rezervou. Na první díl se asi kouknu a uvidim.


Titulek

19. června 2009 v 23:03 | miracle |  "Blog"
Zdravim,

v posledních dnech jsem úplně bez inspirace, takže podle toho mé články vypadaj a vypadat budou. Nechci to svádět na počasí, ale nějak nemám náladu něco tvořit a ani stejně neni moc času. V poslední době vzniklo hodně nových blogů zaměřených na módu a těhle věcí okolo, takže si myslim, že určitě najdete nějakou inspiraci tam. Jsem ráda, že vznikla taková docela blogová komunita mezi námi, je to fajn najít lidi, který maj podobný záliby, vkus, myšlenky a přitom jsme každá z jinýho kouta republiky nebo dokonce z jinýho státu:)
Myslim, že mě zas za pár dnů blogování chytne, jen musim popřemýšlet, co sem hodim, street style t lookbooku a pod. sem už asi ani dávat nebudu, protože toho je na ostatních blozích všude plno a stejně si myslim, že většina z vás už na lookbook chodí, tak se s tim nebudu zbytečně kopírovat:)
Možná sem hodim fotky z nákupů, které jsem podnikla, když jsem opět měla shánět dárek pro někoho jiného a přitom náhodou narazila na pár věcí, který sem musela mít. Na to jsem prostě hrozná, mě nesměj nechávat kupovat dárky pro nikoho, zas pak akorát přitáhnu něco pro sebe, tak to možná nafotim, jestli bude zájem, ale neni to nic extra:)
Tak to by asi stačilo, na psaní o sobě taky moc nejsem, takže se mějte dámy a pánové, já se jdu dovalit do postele s novým Joy a Marie Claire, který na mě dneska čekaly a třeba mě tam ovane nějaké ten nápad. xoxo


Obsazení filmu The Runways

18. června 2009 v 23:42 | miracle |  Kristen Stewart

zdroj: kstewartfan.org

Tady je vidět jak hrozně unavená je, když jde teď z filmu do filmu a nebo je na nějakých povinných propagacích.
Kristen Stewart Joan Jett Hair

Anna Selezneva - Vogue Paříž duben 2009

17. června 2009 v 0:35 | miracle |  Anna Selezneva
Anna patří v poslední době k mým favoritkám. Na těhle fotkách se mi líbí jak je stylizovaná do kluka i holky zároveň.

Megan Fox propaguje nové Transformers

14. června 2009 v 22:30 | miracle |  Megan Fox
Megan v posledních dnech navštívila se svým kolegou Shiou LaBeoufem a režisérem snímku Michaelem Bayem několik metropolí, nejen v Evropě, za účelem propagace pokračování filmu Transformers.
Podle někoho vypadá lacině, na mě působí seběvědomě a je si toho dobře vědoma, tak proč by to schovávala, to by pak nebyla tak žádaná:) Já jí teda hlavně závidim její nádherné vlasy.

Tenhle model se mi líbí asi úplně nejmíň, mám ráda fialovou moc, ale spíš mi nejde ten střih k Megan. V Tokyu.

megan fox tokyo transformers 06

Všimněte si zajímavých nehtů. V Tokyu.

megan fox transformers tokyo press 01

megan fox transformers tokyo press 03

Tentokrát v Seoul, Jižní Korea.

megan fox bible beating 18

Zaujaly mě ty šatičky a přesto ten tlustej pásek, myslim, že to vypadá výborně.

megan fox bible beating 01

A ještě jedna z Korei.

megan fox transformers korea premiere 02

Megan Fox propaguje pokračování filmu Transformers spolu s Shiou. Tentokrát v Paříži.

megan fox uber confidence 29

A zas si cumlá palec:) To už nejspíš patří k její image

megan fox uber confidence 01

A nejnovější fotky z 14.6. z Berlína, kam Meg zvolila provokativní červené šaty, které zdůrazňují její štíhlý pas. A Shia opět fešák. Nevim jestli se mi to zdá, ale má sladěnou hadí kravatu s Meganiným hadem v pase.

megan fox snake dress 07

megan fox snake dress 01

Nový seriál The Beatiful Life

14. června 2009 v 7:00 | miracle |  "FILMY a SERIÁLY"
Televize CW si pro své diváky na podzim připravila nový seriál, The Beatiful Life, jehož děj se točí kolem modelingu. Jedná se o skupinku mladých modelů a modelek, kteří v New Yorku bydlí ve společném bytě.
Hlavní rolích se ujmuli Mischa Barton, známá ze seriálu O.C. a Corbin Bleu, který se objevil v High school musical. Překvapuje mě, že Mischa si opět zahraje v nějakém seriálu, poté co odmítla roli Sereny v Gossip Girl, kvůli tomu, že se chce především věnovat už jen filmům. V dalších rolí uvidíte, pro mě zatím neznámé tváře, Bena Hollingswortha, Jordan Wooley, Nico Tortorella nebo Saru Paxton. Producentem a scenáristou seriálu je Ashton Kutcher, manžel Demi Moore.
Téma mi přijde zajímavý, jsem zvědavá co si pro nás televize připravila a jak se s tímto tématem poprala, protože obsazení herců do těchto rolí mi úplně nesedí a nevim, jestli jim uvěřim jejich role profesionálních modelů.
Pro představu jsem vám našla první fotky z natáčení. Na mě to zas takový dojem neudělalo, když člověk už viděl tisíce fotek z backstage, ale nechci jim to hned zkritizovat. Budu ráda, když mě seriál překvapí.
A co si myslíte vy - o výběru herců, námětu nebo podle prvních fotek?


The Beautiful Life — FIRST LOOK

beautiful life first look 01

beautiful life first look 02

beautiful life first look 03

beautiful life first look 04